B72205S0400K111
B72205S0400K111 TDK ELECTRONICS
siov_taping.pdf
Виробник: TDK ELECTRONICS
Var MOV 40VAC/56VDC 100A 68V Thru-Hole Radial Ammo
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: VARISTOR 68V 100A DISC 5MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc 5mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 100 A, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Energy: 1.3J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 74.8 V, Varistor Voltage (Min): 61.2 V, Varistor Voltage (Typ): 68 V, Maximum AC Volts: 40 V, Maximum DC Volts: 56 V, Capacitance @ Frequency: 520 pF @ 1 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B72205S0400K111 B72205S0400K111 Виробник : TDK ELECTRONICS siov_taping.pdf Var MOV 40VAC/56VDC 100A 68V Thru-Hole Radial Ammo
Кількість Ціна
B72205S0400K111 B72205S0400K111 Виробник : EPCOS - TDK Electronics SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey Description: VARISTOR 68V 100A DISC 5MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc 5mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 100 A
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Energy: 1.3J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 74.8 V
Varistor Voltage (Min): 61.2 V
Varistor Voltage (Typ): 68 V
Maximum AC Volts: 40 V
Maximum DC Volts: 56 V
Capacitance @ Frequency: 520 pF @ 1 kHz