B72205S0750K211
B72205S0750K211 EPCOS - TDK Electronics
SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 120V 400A DISC 5MM
на замовлення 1430 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B72205S0750K211 B72205S0750K211 Виробник : EPCOS - TDK Electronics SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey Description: VARISTOR 120V 400A DISC 5MM
B72205S0750K211 B72205S0750K211 Виробник : EPCOS / TDK SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey Varistors 75VAC 10% 5mm StandarD