B72205S140K211
B72205S140K211 TDK ELECTRONICS
siov_taping.pdf
Виробник: TDK ELECTRONICS
Var MOV 14VAC/18VDC 100A 22V Thru-Hole Radial T/R
на замовлення 9000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції B72205S140K211
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B72205S140K211 B72205S140K211 Виробник : TDK ELECTRONICS siov_taping.pdf Var MOV 14VAC/18VDC 100A 22V Thru-Hole Radial T/R