B72205S500K101
B72205S500K101 TDK ELECTRONICS
siov_leaded_standard.pdf
Виробник: TDK ELECTRONICS
Var MOV 50VAC/65VDC 400A 82V Thru-Hole Radial Bulk
на замовлення 46 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції B72205S500K101
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B72205S500K101 B72205S500K101 Виробник : TDK ELECTRONICS siov_leaded_standard.pdf Var MOV 50VAC/65VDC 400A 82V Thru-Hole Radial Bulk