B72207S0110K211
B72207S0110K211 EPCOS - TDK Electronics
SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 18V 250A DISC 7MM
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Disc 7mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 250 A
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Energy: 0.8J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 19.8 V
Varistor Voltage (Min): 16.2 V
Varistor Voltage (Typ): 18 V
Maximum AC Volts: 11 V
Maximum DC Volts: 14 V
Capacitance @ Frequency: 2750 pF @ 1 kHz
на замовлення 1002 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 18V 250A DISC 7MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc 7mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 250 A, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Energy: 0.8J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 19.8 V, Varistor Voltage (Min): 16.2 V, Varistor Voltage (Typ): 18 V, Maximum AC Volts: 11 V, Maximum DC Volts: 14 V, Capacitance @ Frequency: 2750 pF @ 1 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B72207S0110K211 B72207S0110K211 Виробник : EPCOS / TDK SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey Varistors 11VAC 10% 7mm StandarD
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
B72207S0110K211 B72207S0110K211 Виробник : EPCOS - TDK Electronics SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey Description: VARISTOR 18V 250A DISC 7MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc 7mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 250 A
Energy: 0.8J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 19.8 V
Varistor Voltage (Min): 16.2 V
Varistor Voltage (Typ): 18 V
Maximum AC Volts: 11 V
Maximum DC Volts: 14 V