Продукція > TDK > B72207S0131K111
B72207S0131K111
B72207S0131K111 TDK
SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK
Description: VARISTOR 205V 1.2KA DISC 7MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc 7mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 1.2 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Energy: 9.5J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 225.5 V
Varistor Voltage (Min): 184.5 V
Varistor Voltage (Typ): 205 V
Maximum AC Volts: 130 V
Maximum DC Volts: 170 V
Capacitance @ Frequency: 245 pF @ 1 kHz
на замовлення 13500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 205V 1.2KA DISC 7MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc 7mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 1.2 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Energy: 9.5J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 225.5 V, Varistor Voltage (Min): 184.5 V, Varistor Voltage (Typ): 205 V, Maximum AC Volts: 130 V, Maximum DC Volts: 170 V, Capacitance @ Frequency: 245 pF @ 1 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B72207S0131K111 B72207S0131K111 Виробник : TDK SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey Description: VARISTOR 205V 1.2KA DISC 7MM
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Disc 7mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 1.2 kA
Energy: 9.5J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Typ): 205 V
Maximum AC Volts: 130 V
Maximum DC Volts: 170 V