B72207S0131K261 EPCOS - TDK Electronics
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 205V 1.2KA DISC 7MM
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Disc 7mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 1.2 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Energy: 9.5J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 225.5 V
Varistor Voltage (Min): 184.5 V
Varistor Voltage (Typ): 205 V
Maximum AC Volts: 130 V
Maximum DC Volts: 170 V
Capacitance @ Frequency: 245 pF @ 1 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 205V 1.2KA DISC 7MM, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Disc 7mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 1.2 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Energy: 9.5J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 225.5 V, Varistor Voltage (Min): 184.5 V, Varistor Voltage (Typ): 205 V, Maximum AC Volts: 130 V, Maximum DC Volts: 170 V, Capacitance @ Frequency: 245 pF @ 1 kHz.
Інші пропозиції B72207S0131K261
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B72207S0131K261 B72207S0131K261 Виробник : EPCOS / TDK Varistors 130VAC 10% 7mm StandarD