Продукція > EPCOS / TDK > B72207S0500K311
B72207S0500K311
B72207S0500K311 EPCOS / TDK
B72207S500K311.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
Varistors 50VAC 10% 7mm StandarD
на замовлення 4285 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 82V 1.2KA DISC 7MM.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B72207S0500K311 B72207S0500K311 Виробник : TDK B72207S500K311.pdf Varistors 50VAC 10% 7mm StandarD
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
B72207S0500K311 B72207S0500K311 Виробник : EPCOS - TDK Electronics B72207S500K311.pdf Description: VARISTOR 82V 1.2KA DISC 7MM