B72207S0600K311
B72207S0600K311 EPCOS - TDK Electronics
B72207S600K311.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 100V 1.2KA DISC 7MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc 7mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 1.2 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 4.8J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 110 V
Varistor Voltage (Min): 90 V
Varistor Voltage (Typ): 100 V
Maximum AC Volts: 60 V
Maximum DC Volts: 85 V
Capacitance @ Frequency: 480 pF @ 1 kHz
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: VARISTOR 100V 1.2KA DISC 7MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc 7mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 1.2 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 4.8J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 110 V, Varistor Voltage (Min): 90 V, Varistor Voltage (Typ): 100 V, Maximum AC Volts: 60 V, Maximum DC Volts: 85 V, Capacitance @ Frequency: 480 pF @ 1 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B72207S0600K311 B72207S0600K311 Виробник : EPCOS - TDK Electronics B72207S600K311.pdf Description: VARISTOR 100V 1.2KA DISC 7MM
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Disc 7mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 1.2 kA
Energy: 4.8J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 110 V
Varistor Voltage (Min): 90 V
Varistor Voltage (Typ): 100 V
Maximum AC Volts: 60 V
Maximum DC Volts: 85 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
B72207S0600K311 B72207S0600K311 Виробник : TDK B72207S600K311.pdf Varistors 60VAC 10% 7mm StandarD
Мінімальне замовлення: 15
B72207S0600K311 B72207S0600K311 Виробник : EPCOS / TDK B72207S600K311.pdf Varistors 60VAC 10% 7mm StandarD