B72207S1140K201
B72207S1140K201 EPCOS - TDK Electronics
SIOV_Leaded_Automotive.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 22V 250A DISC 7MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 7mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 250 A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.9J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 24.2 V
Varistor Voltage (Min): 19.8 V
Varistor Voltage (Typ): 22 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 16 V
Capacitance @ Frequency: 2300 pF @ 1 kHz
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 4396 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 22V 250A DISC 7MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 7mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 250 A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.9J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 24.2 V, Varistor Voltage (Min): 19.8 V, Varistor Voltage (Typ): 22 V, Maximum AC Volts: 14 V, Maximum DC Volts: 16 V, Capacitance @ Frequency: 2300 pF @ 1 kHz, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B72207S1140K201 B72207S1140K201 Виробник : EPCOS / TDK SIOV_Leaded_Automotive.pdf Varistors 14VAC 10% 7mm AEC-Q200