B72207S131K211
B72207S131K211 TDK ELECTRONICS
siov_taping.pdf
Виробник: TDK ELECTRONICS
Var MOV 130VAC/170VDC 1200A 205V Thru-Hole Radial T/R
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B72207S131K211 B72207S131K211 Виробник : TDK ELECTRONICS siov_taping.pdf Var MOV 130VAC/170VDC 1200A 205V Thru-Hole Radial T/R