B72207S151K211
B72207S151K211 TDK ELECTRONICS
siov_taping.pdf
Виробник: TDK ELECTRONICS
Var MOV 150VAC/200VDC 1200A 240V Thru-Hole Radial T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції B72207S151K211
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B72207S151K211 B72207S151K211 Виробник : TDK ELECTRONICS siov_taping.pdf Var MOV 150VAC/200VDC 1200A 240V Thru-Hole Radial T/R