B72530E1200K062
B72530E1200K062 EPCOS - TDK Electronics
Automotive_series.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 33V 400A 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 400 A
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA)
Energy: 1.9J
Grade: Automotive
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 36.3 V
Varistor Voltage (Min): 29.7 V
Varistor Voltage (Typ): 33 V
Maximum AC Volts: 20 V
Maximum DC Volts: 26 V
Capacitance @ Frequency: 1500 pF @ 1 kHz
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 33V 400A 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 400 A, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA), Energy: 1.9J, Grade: Automotive, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 36.3 V, Varistor Voltage (Min): 29.7 V, Varistor Voltage (Typ): 33 V, Maximum AC Volts: 20 V, Maximum DC Volts: 26 V, Capacitance @ Frequency: 1500 pF @ 1 kHz, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B72530E1200K062 B72530E1200K062 Виробник : EPCOS / TDK Automotive_series.pdf Varistors 1210 20Vrms 2.5A
товару немає в наявності
B72530E1200K062 Виробник : TDK B72510E200K62.pdf Category: SMD varistors
Description: Varistor: ceramics; SMD; 1210; 20VAC; 26VDC; 1.9J; 400A; 33V; 1.5nF
Type of varistor: ceramics
Mounting: SMD
Case - inch: 1210
Max. operating voltage: 20V AC; 26V DC
Varistor max current 8/20µs: 400A
Varistor voltage: 33V
Capacitance: 1.5nF