Продукція > TDK > B72590D0160H060
B72590D0160H060
B72590D0160H060 TDK
High_speed_series.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK
Description: VARISTOR 65V 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Min): 65 V
Maximum DC Volts: 16 V
Capacitance @ Frequency: 3 pF @ 1 MHz
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 65V 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Min): 65 V, Maximum DC Volts: 16 V, Capacitance @ Frequency: 3 pF @ 1 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B72590D0160H060 B72590D0160H060 Виробник : EPCOS / TDK High_speed_series.pdf?ref_disty=digikey Varistors 0402 16Vdc 2pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
B72590D0160H060 B72590D0160H060 Виробник : TDK High_speed_series.pdf?ref_disty=digikey Description: VARISTOR 65V 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Min): 65 V
Maximum DC Volts: 16 V
Мінімальне замовлення: 29
B72590D0160H060 B72590D0160H060 Виробник : TDK High_speed_series.pdf?ref_disty=digikey Varistors 0402 16Vdc 2pF
Мінімальне замовлення: 29
B72590D0160H060 Виробник : TDK High_speed_series.pdf?ref_disty=digikey Category: SMD varistors
Description: Varistor: ceramics; SMD; 0402; 16VDC; 65V; 2pF
Type of varistor: ceramics
Mounting: SMD
Capacitance: 2pF
Max. operating voltage: 16V DC
Varistor voltage: 65V