B72590P8200S060
B72590P8200S060 EPCOS - TDK Electronics
automotive_series.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: EIA0402, AUTOETHERNET 100BASE-T1
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA)
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 110 V
Varistor Voltage (Min): 99 V
Varistor Voltage (Typ): 100 V
Maximum AC Volts: 20 V
Maximum DC Volts: 24 V
Capacitance @ Frequency: 4.7 pF @ 1 MHz
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EIA0402, AUTOETHERNET 100BASE-T1, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA), Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 110 V, Varistor Voltage (Min): 99 V, Varistor Voltage (Typ): 100 V, Maximum AC Volts: 20 V, Maximum DC Volts: 24 V, Capacitance @ Frequency: 4.7 pF @ 1 MHz, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 110 V
Varistor Voltage (Min): 99 V
Varistor Voltage (Typ): 100 V
Maximum AC Volts: 20 V
Maximum DC Volts: 24 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
B72590P8200S060 B72590P8200S060 Виробник : TDK automotive_series.pdf Varistors 0402 24VDC 4.7pF 100VBR AECQ200
Мінімальне замовлення: 21
B72590P8200S060 Виробник : TDK automotive_series.pdf Category: SMD varistors
Description: Varistor: ceramics; SMD; 0402; 20VAC; 24VDC; 100V; 4.7pF
Type of varistor: ceramics
Mounting: SMD
Capacitance: 4.7pF
Max. operating voltage: 20V AC; 24V DC
Varistor voltage: 100V