B72590P8400S060
B72590P8400S060 EPCOS - TDK Electronics
ct0402s40ahsg_p.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: MLV - AUTOMOTIVE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Grade: Automotive
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 66 V
Varistor Voltage (Min): 54 V
Varistor Voltage (Typ): 60 V
Maximum AC Volts: 40 V
Maximum DC Volts: 48 V
Capacitance @ Frequency: 5.7 pF @ 1 MHz
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MLV - AUTOMOTIVE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Grade: Automotive, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 66 V, Varistor Voltage (Min): 54 V, Varistor Voltage (Typ): 60 V, Maximum AC Volts: 40 V, Maximum DC Volts: 48 V, Capacitance @ Frequency: 5.7 pF @ 1 MHz, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Grade: Automotive
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 66 V
Varistor Voltage (Min): 54 V
Varistor Voltage (Typ): 60 V
Maximum AC Volts: 40 V
Maximum DC Volts: 48 V
Qualification: AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
B72590P8400S060 Виробник : EPCOS / TDK ct0402s40ahsg_p.pdf Varistors CT0402S40AHSG_P
товару немає в наявності
B72590P8400S060 Виробник : TDK ct0402s40ahsg_p.pdf Category: SMD varistors
Description: Varistor: ceramics; SMD; 0402; 40VAC; 48VDC; 60V; 4.7pF
Type of varistor: ceramics
Mounting: SMD
Capacitance: 4.7pF
Max. operating voltage: 40V AC; 48V DC
Varistor voltage: 60V