B72590T0140L060
B72590T0140L060 EPCOS - TDK Electronics
Standard_series.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 23.5V 20A 0402
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 20 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 0.01J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 27.03 V
Varistor Voltage (Min): 19.98 V
Varistor Voltage (Typ): 23.5 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 16 V
Capacitance @ Frequency: 47 pF @ 1 MHz
на замовлення 250000 шт:
Написати відгук
Description: VARISTOR 23.5V 20A 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 20 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 0.01J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 27.03 V, Varistor Voltage (Min): 19.98 V, Varistor Voltage (Typ): 23.5 V, Maximum AC Volts: 14 V, Maximum DC Volts: 16 V, Capacitance @ Frequency: 47 pF @ 1 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B72590T0140L060 B72590T0140L060 Виробник : EPCOS - TDK Electronics Standard_series.pdf Description: VARISTOR 23.5V 20A 0402
Current - Surge: 20 A
Energy: 0.01J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Typ): 23.5 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 16 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
B72590T0140L060 B72590T0140L060 Виробник : TDK Standard_series.pdf Varistors 0402 14V RMS 20A
Мінімальне замовлення: 24
B72590T0140L060 Виробник : TDK B72500T040M60.pdf Category: SMD varistors
Description: Varistor: ceramics; SMD; 0402; 14VAC; 16VDC; 10mJ; 20A; 23.5V; 47pF
Type of varistor: ceramics
Mounting: SMD
Capacitance: 47pF
Energy 2 ms: 10mJ
Varistor max current 8/20µs: 20A
Max. operating voltage: 14V AC; 16V DC
Varistor voltage: 23.5V