B72590T0170S160
B72590T0170S160 EPCOS - TDK Electronics
Standard_series.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 32.5V 20A 0402
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 20 A
Energy: 0.01J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 40.63 V
Varistor Voltage (Min): 24.38 V
Varistor Voltage (Typ): 32.5 V
Maximum AC Volts: 17 V
Maximum DC Volts: 19 V
на замовлення 285 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 32.5V 20A 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 20 A, Energy: 0.01J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 40.63 V, Varistor Voltage (Min): 24.38 V, Varistor Voltage (Typ): 32.5 V, Maximum AC Volts: 17 V, Maximum DC Volts: 19 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B72590T0170S160 B72590T0170S160 Виробник : EPCOS - TDK Electronics Standard_series.pdf Description: VARISTOR 32.5V 20A 0402
Current - Surge: 20 A
Energy: 0.01J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Typ): 32.5 V
Maximum AC Volts: 17 V
Maximum DC Volts: 19 V
товару немає в наявності
B72590T0170S160 B72590T0170S160 Виробник : TDK Standard_series.pdf Varistors 0402 17V RMS 20A
товару немає в наявності
B72590T0170S160 Виробник : TDK B72500T040M60.pdf Category: SMD varistors
Description: Varistor: ceramics; SMD; 0402; 17VAC; 19VDC; 10mJ; 20A; 32.5V; 33pF
Type of varistor: ceramics
Mounting: SMD
Capacitance: 33pF
Energy 2 ms: 10mJ
Varistor max current 8/20µs: 20A
Max. operating voltage: 17V AC; 19V DC
Varistor voltage: 32.5V