Продукція > EPCOS / TDK > B73180A0101M199
B73180A0101M199
B73180A0101M199 EPCOS / TDK
B73180A0101M062_DS.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
Electronic Battery 1812 1.5V 100uAh 20uA BCT1812M101AG
на замовлення 730 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATT LITH CER 1.5V EIA1812, Packaging: Bag, Battery Cell Size: EIA1812, Capacity: 100µAh, Size / Dimension: 0.173" L x 0.118" W x 0.043" H (4.40mm x 3.00mm x 1.10mm), Termination Style: SMD (SMT), Battery Chemistry: Lithium Ceramic, Part Status: Active, Voltage - Rated: 1.5 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B73180A0101M199 B73180A0101M199 Виробник : EPCOS - TDK Electronics B73180A0101M062_DS.pdf Description: BATT LITH CER 1.5V EIA1812
Packaging: Bag
Battery Cell Size: EIA1812
Capacity: 100µAh
Size / Dimension: 0.173" L x 0.118" W x 0.043" H (4.40mm x 3.00mm x 1.10mm)
Termination Style: SMD (SMT)
Battery Chemistry: Lithium Ceramic
Part Status: Active
Voltage - Rated: 1.5 V