Продукція > TDK > B78108E1221M000
B78108E1221M000
B78108E1221M000 TDK
2339117.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - B78108E1221M000 - HF-Drossel, B78108E BC+ Series, 220 nH, 5.9 A, 0.019 ohm, ± 20%, 610 MHz
tariffCode: 85045000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Eigenresonanzfrequenz: 610MHz
Induktivitätstoleranz: ± 20%
Induktivität: 220nH
euEccn: NLR
DC-Nennstrom: 5.9A
isCanonical: Y
DC-Widerstand, max.: 0.019ohm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: B78108E BC+ Series
SVHC: Lead (25-Jun-2025)
на замовлення 1461 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 52
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 220NH 5.9A 19 MOHM TH, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.374" L (4.00mm x 9.50mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 19mOhm Max, Q @ Freq: 55 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 610MHz, Current - Saturation (Isat): 12.2A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Inductance: 220 nH, Current Rating (Amps): 5.9 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B78108E1221M000 B78108E1221M000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b78108_148e.pdf Description: FIXED IND 220NH 5.9A 19 MOHM TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.374" L (4.00mm x 9.50mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 19mOhm Max
Q @ Freq: 55 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 610MHz
Current - Saturation (Isat): 12.2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Inductance: 220 nH
Current Rating (Amps): 5.9 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
B78108E1221M000 B78108E1221M000 Виробник : EPCOS / TDK b78108_148e.pdf RF inductors - Leaded 0.22uH 5700mA 610MHz HF-Choke Axial 20%
Мінімальне замовлення: 17
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Axial
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 55 @ 7.96MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance: 220 nH
Current Rating (Amps): 5.9 A