B78108E1223K009
B78108E1223K009 EPCOS - TDK Electronics
b78108_148e.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 22UH 1.3A 350 MOHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.374" L (4.00mm x 9.50mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 350mOhm Max
Q @ Freq: 40 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant: 12MHz
Current - Saturation (Isat): 1.25A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 1.3 A
на замовлення 15000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 1.3A 350 MOHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.374" L (4.00mm x 9.50mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 350mOhm Max, Q @ Freq: 40 @ 796kHz, Frequency - Self Resonant: 12MHz, Current - Saturation (Isat): 1.25A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 1.3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B78108E1223K009 B78108E1223K009 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b78108_148e.pdf Description: FIXED IND 22UH 1.3A 350 MOHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 40 @ 796kHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 1.3 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
B78108E1223K009 B78108E1223K009 Виробник : EPCOS / TDK b78108_148e.pdf RF inductors - Leaded 22uH 1320mA 12MHz HF-Choke Axial 10%