B78108E1331M009
B78108E1331M009 EPCOS - TDK Electronics
b78108_148e.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 330NH 5.3A 23 MOHM TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.374" L (4.00mm x 9.50mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 23mOhm Max
Q @ Freq: 60 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 480MHz
Current - Saturation (Isat): 10.1A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Part Status: Active
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 5.3 A
на замовлення 2076 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 330NH 5.3A 23 MOHM TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.374" L (4.00mm x 9.50mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 23mOhm Max, Q @ Freq: 60 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 480MHz, Current - Saturation (Isat): 10.1A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Part Status: Active, Inductance: 330 nH, Current Rating (Amps): 5.3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B78108E1331M009 B78108E1331M009 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b78108_148e.pdf Description: FIXED IND 330NH 5.3A 23 MOHM TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 60 @ 7.96MHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 5.3 A
товару немає в наявності
B78108E1331M009 B78108E1331M009 Виробник : EPCOS / TDK b78108_148e.pdf RF inductors - Leaded 0.33uH 5200mA 500MHz HF-Choke Axial 20%