Продукція > EPCOS > B78108E1333J000
B78108E1333J000
B78108E1333J000 EPCOS
2339117.pdf
Виробник: EPCOS
Description: EPCOS - B78108E1333J000 - HF-Drossel, BC+, 33 µH, 1.05 A, 0.55 ohm, ± 5%, 9 MHz
tariffCode: 85045000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Eigenresonanzfrequenz: 9MHz
Induktivitätstoleranz: 5%
Induktivität: 33µH
euEccn: NLR
DC-Nennstrom: 1.05A
DC-Widerstand, max.: 0.55ohm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: BC+
SVHC: Lead (14-Jun-2023)
на замовлення 1309 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 38
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 1.05A 550 MOHM TH, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.374" L (4.00mm x 9.50mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 550mOhm Max, Q @ Freq: 50 @ 796kHz, Frequency - Self Resonant: 9MHz, Current - Saturation (Isat): 1A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Part Status: Active, Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 1.05 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B78108E1333J000 B78108E1333J000 Виробник : EPCOS / TDK b78108_148e.pdf RF inductors - Leaded 33uH 1100mA 9MHz HF-Choke Axial 5%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
B78108E1333J000 B78108E1333J000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b78108_148e.pdf Description: FIXED IND 33UH 1.05A 550 MOHM TH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.374" L (4.00mm x 9.50mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 550mOhm Max
Q @ Freq: 50 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant: 9MHz
Current - Saturation (Isat): 1A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 1.05 A
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 50 @ 796kHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 1.05 A