B78108E1472K000
b78108_148e.pdf
Код товару: 202671
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Індуктивності, дроселі > Індуктивності малопотужні вивідні
товару немає в наявності
Ціна
B78108E1472K000 B78108E1472K000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b78108_148e.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 2.75A 85 MOHM TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.374" L (4.00mm x 9.50mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 85mOhm Max
Q @ Freq: 45 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 35MHz
Current - Saturation (Isat): 2.7A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 2.75 A
на замовлення 4349 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 45 @ 7.96MHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 2.75 A