B78108E1683J009
B78108E1683J009 EPCOS - TDK Electronics
b78108_148e.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 68UH 780MA 900 MOHM TH
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.374" L (4.00mm x 9.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 900mOhm Max
Q @ Freq: 45 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant: 6.5MHz
Current - Saturation (Isat): 720mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Part Status: Active
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 780 mA
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 68UH 780MA 900 MOHM TH, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.374" L (4.00mm x 9.50mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 900mOhm Max, Q @ Freq: 45 @ 796kHz, Frequency - Self Resonant: 6.5MHz, Current - Saturation (Isat): 720mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Part Status: Active, Inductance: 68 µH, Current Rating (Amps): 780 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B78108E1683J009 B78108E1683J009 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b78108_148e.pdf Description: FIXED IND 68UH 780MA 900 MOHM TH
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 45 @ 796kHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 780 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
B78108E1683J009 B78108E1683J009 Виробник : EPCOS / TDK b78108_148e.pdf RF inductors - Leaded 68uH 780mA 6.5MHz HF-Choke Axial 5%