B78108S1103K009
B78108S1103K009 EPCOS - TDK Electronics
b78108_148s.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 10UH 680MA 490 MOHM TH
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 490mOhm Max
Q @ Freq: 70 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 35MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 680 mA
на замовлення 2500 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 680MA 490 MOHM TH, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 490mOhm Max, Q @ Freq: 70 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 35MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Part Status: Active, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 680 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B78108S1103K009 B78108S1103K009 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b78108_148s.pdf Description: FIXED IND 10UH 680MA 490 MOHM TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 70 @ 2.52MHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 680 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
B78108S1103K009 B78108S1103K009 Виробник : EPCOS / TDK b78108_148s.pdf RF inductors - Leaded HF-CHOKE BC 10uH 10%