B78108S1122K000
B78108S1122K000 EPCOS - TDK Electronics
b78108_148s.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 1.2UH 1.15A 180MOHM TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 180mOhm Max
Q @ Freq: 55 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 185MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Part Status: Active
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 1.15 A
на замовлення 4561 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.2UH 1.15A 180MOHM TH, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 180mOhm Max, Q @ Freq: 55 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 185MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Part Status: Active, Inductance: 1.2 µH, Current Rating (Amps): 1.15 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B78108S1122K000 B78108S1122K000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b78108_148s.pdf Description: FIXED IND 1.2UH 1.15A 180MOHM TH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 55 @ 7.96MHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 1.15 A