B78108S1153K
B78108S1153K EPCOS / TDK
Виробник: EPCOS / TDK
RF inductors - Leaded 15uH 610mA 0.6ohms
на замовлення 64101 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B78108S1153K B78108S1153K Виробник : TDK RF inductors - Leaded 15uH 610mA 0.6ohms