B78108S1222K000
B78108S1222K000 TDK ELECTRONICS
b78108_148s.pdf
Виробник: TDK ELECTRONICS
RF Choke Drum Core 2.2uH 10% 1MHz 55Q-Factor Ferrite 1A 0.25Ohm DCR AXL Automotive T/R
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 1A 250 MOHM TH, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, DC Resistance (DCR): 250mOhm Max, Q @ Freq: 55 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 140MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B78108S1222K000 B78108S1222K000 Виробник : TDK ELECTRONICS b78108_148s.pdf RF Choke Drum Core 2.2uH 10% 1MHz 55Q-Factor Ferrite 1A 0.25Ohm DCR AXL Automotive T/R
Кількість Ціна
B78108S1222K000 B78108S1222K000 Виробник : EPCOS TDKC-S-A0008258011-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: EPCOS - B78108S1222K000 - HF-Drossel, B78108S BC Series, 2.2 µH, 1 A, 0.25 ohm, ± 10%, 140 MHz
tariffCode: 85045000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: Y-EX
Eigenresonanzfrequenz: 140MHz
Induktivitätstoleranz: 10%
Induktivität: 2.2µH
euEccn: NLR
DC-Nennstrom: 1A
DC-Widerstand, max.: 0.25ohm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: B78108S BC Series
SVHC: Lead (27-Jun-2024)
Мінімальне замовлення: 53
B78108S1222K000 B78108S1222K000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b78108_148s.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 1A 250 MOHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 250mOhm Max
Q @ Freq: 55 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 140MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1 A
Мінімальне замовлення: 20
Мінімальне замовлення: 23
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 55 @ 7.96MHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1 A