B78108S1222K009
B78108S1222K009 EPCOS - TDK Electronics
b78108_148s.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 2.2UH 1A 250 MOHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 250mOhm Max
Q @ Freq: 55 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 140MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1 A
на замовлення 4626 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 1A 250 MOHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 250mOhm Max, Q @ Freq: 55 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 140MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B78108S1222K009 B78108S1222K009 Виробник : EPCOS / TDK b78108_148s.pdf RF inductors - Leaded HF-CHOKE BC 2.2UH 10%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
B78108S1222K009 B78108S1222K009 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b78108_148s.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 1A 250 MOHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 55 @ 7.96MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1 A