B78108S1275J000
B78108S1275J000 EPCOS - TDK Electronics
b78108_148s.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 2.7MH 75MA 40 OHM TH
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 40Ohm Max
Q @ Freq: 40 @ 252kHz
Frequency - Self Resonant: 1MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 252 kHz
Inductance: 2.7 mH
Current Rating (Amps): 75 mA
на замовлення 4578 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.7MH 75MA 40 OHM TH, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 40Ohm Max, Q @ Freq: 40 @ 252kHz, Frequency - Self Resonant: 1MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 252 kHz, Inductance: 2.7 mH, Current Rating (Amps): 75 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B78108S1275J000 B78108S1275J000 Виробник : EPCOS / TDK b78108_148s.pdf RF inductors - Leaded HF-CHOKE BC 2700UH 5%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
B78108S1275J000 B78108S1275J000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b78108_148s.pdf Description: FIXED IND 2.7MH 75MA 40 OHM TH
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 40Ohm Max
Q @ Freq: 40 @ 252kHz
Material - Core: Ferrite
Inductance: 2.7 mH
Current Rating (Amps): 75 mA