B78108S1333K009
B78108S1333K009 EPCOS - TDK Electronics
b78108_148s.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 33UH 500MA 920 MOHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 920mOhm Max
Q @ Freq: 55 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 9MHz
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 500 mA
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 500MA 920 MOHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, DC Resistance (DCR): 920mOhm Max, Q @ Freq: 55 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 9MHz, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 500 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B78108S1333K009 B78108S1333K009 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b78108_148s.pdf Description: FIXED IND 33UH 500MA 920 MOHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 55 @ 2.52MHz
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 500 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
B78108S1333K009 B78108S1333K009 Виробник : EPCOS / TDK b78108_148s.pdf RF inductors - Leaded HF-CHOKE BC 33 UH 10%