B78108S1392K EPCOS (TDK)
b78108_148s.pdf
Виробник: EPCOS (TDK)
Description: FIXED IND 3.9UH 850MA 310 MOHM
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Choke Drum Core 3.9uH 10% 1MHz 60Q-Factor Ferrite 850mA 310mOhm DCR AXL T/R.
Інші пропозиції B78108S1392K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B78108S1392K B78108S1392K Виробник : TDK ELECTRONICS b78108_148s.pdf RF Choke Drum Core 3.9uH 10% 1MHz 60Q-Factor Ferrite 850mA 310mOhm DCR AXL T/R