B78108S1472K000
B78108S1472K000 EPCOS - TDK Electronics
b78108_148s.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 4.7UH 820MA 340MOHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 340mOhm Max
Q @ Freq: 60 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 95MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 820 mA
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 820MA 340MOHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, DC Resistance (DCR): 340mOhm Max, Q @ Freq: 60 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 95MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 820 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B78108S1472K000 B78108S1472K000 Виробник : EPCOS b78108_148s.pdf Description: EPCOS - B78108S1472K000 - HF-Drossel, B78108S BC Series, 4.7 µH, 820 mA, 0.34 ohm, ± 10%, 95 MHz
tariffCode: 85045000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: Y-EX
Eigenresonanzfrequenz: 95MHz
Induktivitätstoleranz: ± 10%
Induktivität: 4.7µH
euEccn: NLR
DC-Nennstrom: 820mA
DC-Widerstand, max.: 0.34ohm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: B78108S BC Series
SVHC: Lead (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 64
B78108S1472K000 B78108S1472K000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b78108_148s.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 820MA 340MOHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 60 @ 7.96MHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 820 mA