Продукція > EPCOS / TDK > B78108S1475J009
B78108S1475J009
B78108S1475J009 EPCOS / TDK
b78108_148s.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
RF inductors - Leaded HF CHOKE 4700 UH 5%
на замовлення 3817 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7MH 55MA 78 OHM TH, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, DC Resistance (DCR): 78Ohm Max, Q @ Freq: 35 @ 252kHz, Frequency - Self Resonant: 700kHz, Inductance Frequency - Test: 252 kHz, Part Status: Active, Inductance: 4.7 mH, Current Rating (Amps): 55 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B78108S1475J009 B78108S1475J009 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b78108_148s.pdf Description: FIXED IND 4.7MH 55MA 78 OHM TH
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 78Ohm Max
Q @ Freq: 35 @ 252kHz
Frequency - Self Resonant: 700kHz
Inductance Frequency - Test: 252 kHz
Part Status: Active
Inductance: 4.7 mH
Current Rating (Amps): 55 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 78Ohm Max
Q @ Freq: 35 @ 252kHz
Part Status: Active
Inductance: 4.7 mH
Current Rating (Amps): 55 mA