B78108S1562K000
B78108S1562K000 EPCOS - TDK Electronics
b78108_148s.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 5.6UH 780MA 380MOHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 380mOhm Max
Q @ Freq: 60 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 85MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Part Status: Active
Inductance: 5.6 µH
Current Rating (Amps): 780 mA
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 5.6UH 780MA 380MOHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, DC Resistance (DCR): 380mOhm Max, Q @ Freq: 60 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 85MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Part Status: Active, Inductance: 5.6 µH, Current Rating (Amps): 780 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B78108S1562K000 B78108S1562K000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b78108_148s.pdf Description: FIXED IND 5.6UH 780MA 380MOHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 60 @ 7.96MHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 5.6 µH
Current Rating (Amps): 780 mA