B78108S1684J000
B78108S1684J000 EPCOS - TDK Electronics
b78108_148s.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 680UH 150MA 10 OHM TH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 10Ohm Max
Q @ Freq: 55 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant: 1.9MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 796 kHz
Part Status: Active
Inductance: 680 µH
Current Rating (Amps): 150 mA
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 680UH 150MA 10 OHM TH, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, DC Resistance (DCR): 10Ohm Max, Q @ Freq: 55 @ 796kHz, Frequency - Self Resonant: 1.9MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 796 kHz, Part Status: Active, Inductance: 680 µH, Current Rating (Amps): 150 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B78108S1684J000 B78108S1684J000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b78108_148s.pdf Description: FIXED IND 680UH 150MA 10 OHM TH
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 10Ohm Max
Q @ Freq: 55 @ 796kHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 680 µH
Current Rating (Amps): 150 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
B78108S1684J000 B78108S1684J000 Виробник : EPCOS TDKC-S-A0008258011-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: EPCOS - B78108S1684J000 - HF-Drossel, B78108S BC Series, 680 µH, 150 mA, 10 ohm, ± 5%, 1.9 MHz
tariffCode: 85045000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Eigenresonanzfrequenz: 1.9MHz
Induktivitätstoleranz: ± 5%
Induktivität: 680µH
euEccn: NLR
DC-Nennstrom: 150mA
DC-Widerstand, max.: 10ohm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: B78108S BC Series
SVHC: Lead (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 49
B78108S1684J000 B78108S1684J000 Виробник : EPCOS / TDK b78108_148s.pdf RF inductors - Leaded 680uH 150mA 10ohms