B78108S1823J000
B78108S1823J000 EPCOS - TDK Electronics
b78108_148s.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 82UH 390MA 1.54 OHM TH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.54Ohm Max
Q @ Freq: 35 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 6MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Part Status: Active
Inductance: 82 µH
Current Rating (Amps): 390 mA
на замовлення 25000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 82UH 390MA 1.54 OHM TH, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.54Ohm Max, Q @ Freq: 35 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 6MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Part Status: Active, Inductance: 82 µH, Current Rating (Amps): 390 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B78108S1823J000 B78108S1823J000 Виробник : EPCOS TDKC-S-A0008258011-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: EPCOS - B78108S1823J000 - HF-Drossel, B78108S BC Series, 82 µH, 390 mA, 1.54 ohm, ± 5%, 6 MHz
tariffCode: 85045000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: Y-EX
Eigenresonanzfrequenz: 6MHz
Induktivitätstoleranz: ± 5%
Induktivität: 82µH
euEccn: NLR
DC-Nennstrom: 390mA
DC-Widerstand, max.: 1.54ohm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: B78108S BC Series
SVHC: Lead (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 55
B78108S1823J000 B78108S1823J000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b78108_148s.pdf Description: FIXED IND 82UH 390MA 1.54 OHM TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 35 @ 2.52MHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 82 µH
Current Rating (Amps): 390 mA