B78108T1104K000
B78108T1104K000 EPCOS - TDK Electronics
B78108T_B78148T_Series_Rev2017.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 100UH 85MA 12.5 OHM TH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 12.5Ohm Max
Q @ Freq: 60 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 11MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Part Status: Obsolete
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 85 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 85MA 12.5 OHM TH, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, DC Resistance (DCR): 12.5Ohm Max, Q @ Freq: 60 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 11MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Part Status: Obsolete, Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 85 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B78108T1104K000 B78108T1104K000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics B78108T_B78148T_Series_Rev2017.pdf Description: FIXED IND 100UH 85MA 12.5 OHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 60 @ 2.52MHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Obsolete
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 85 mA