Продукція > EPCOS > B78108T1562K000
B78108T1562K000 EPCOS
B78108T_B78148T_Series_Rev2017.pdf
Виробник: EPCOS
DIP
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 5.6UH 260MA 1.3 OHM TH.
Інші пропозиції B78108T1562K000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B78108T1562K000 B78108T1562K000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics B78108T_B78148T_Series_Rev2017.pdf Description: FIXED IND 5.6UH 260MA 1.3 OHM TH