B78148E1103K009 EPCOS - TDK Electronics
b78108_148e.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 10UH 2.25A 136 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
RF inductors - Leaded 10uH 2200mA 18MHz Radial LS=5mm 10%.
Інші пропозиції B78148E1103K009
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B78148E1103K009 B78148E1103K009 Виробник : EPCOS / TDK b78108_148e.pdf RF inductors - Leaded 10uH 2200mA 18MHz Radial LS=5mm 10%