B78148E1152K000
B78148E1152K000 EPCOS - TDK Electronics
b78108_148e.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 1.5UH 3.8A 47 MOHM TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 47mOhm Max
Q @ Freq: 60 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 235MHz
Current - Saturation (Isat): 4.8A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 3.8 A
на замовлення 1113 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 3.8A 47 MOHM TH, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 47mOhm Max, Q @ Freq: 60 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 235MHz, Current - Saturation (Isat): 4.8A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm), Part Status: Active, Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 3.8 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B78148E1152K000 B78148E1152K000 Виробник : EPCOS / TDK b78108_148e.pdf RF inductors - Leaded 1.5uH 3700mA 235MHz Radial LS=5mm 10%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
B78148E1152K000 B78148E1152K000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b78108_148e.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 3.8A 47 MOHM TH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 60 @ 7.96MHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 3.8 A