B78148E1153K000
B78148E1153K000 EPCOS - TDK Electronics
b78108_148e.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 15UH 1.6A 230 MOHM TH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 230mOhm Max
Q @ Freq: 40 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant: 15MHz
Current - Saturation (Isat): 1.45A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 1.6 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 1.6A 230 MOHM TH, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 230mOhm Max, Q @ Freq: 40 @ 796kHz, Frequency - Self Resonant: 15MHz, Current - Saturation (Isat): 1.45A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 1.6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B78148E1153K000 B78148E1153K000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b78108_148e.pdf Description: FIXED IND 15UH 1.6A 230 MOHM TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 40 @ 796kHz
Material - Core: Ferrite
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 1.6 A
товару немає в наявності
B78148E1153K000 B78148E1153K000 Виробник : EPCOS / TDK b78108_148e.pdf RF inductors - Leaded 15uH 1600mA 14MHz Radial LS=5mm 10%