B78148E1331M000
B78148E1331M000 EPCOS - TDK Electronics
b78108_148e.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 330NH 5.3A 23 MOHM TH
на замовлення 690 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 0.33uH 5200mA 500MHz Radial LS=5mm 20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B78148E1331M000 B78148E1331M000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b78108_148e.pdf Description: FIXED IND 330NH 5.3A 23 MOHM TH
товару немає в наявності
B78148E1331M000 B78148E1331M000 Виробник : EPCOS / TDK b78108_148e.pdf Fixed Inductors 0.33uH 5200mA 500MHz Radial LS=5mm 20%