B78148E1471M000
B78148E1471M000 EPCOS - TDK Electronics
b78108_148e.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 470NH 5A 27 MOHM TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 27mOhm Max
Q @ Freq: 60 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 400MHz
Current - Saturation (Isat): 8.5A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm)
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 5 A
на замовлення 1386 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 470NH 5A 27 MOHM TH, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 27mOhm Max, Q @ Freq: 60 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 400MHz, Current - Saturation (Isat): 8.5A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm), Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B78148E1471M000 B78148E1471M000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b78108_148e.pdf Description: FIXED IND 470NH 5A 27 MOHM TH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 60 @ 7.96MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 5 A
товару немає в наявності
B78148E1471M000 B78148E1471M000 Виробник : EPCOS / TDK b78108_148e.pdf RF inductors - Leaded 0.47uH 4900mA 400MHz Radial LS=5mm 20%