Продукція > EPCOS / TDK > B78148E1681M000
B78148E1681M000
B78148E1681M000 EPCOS / TDK
b78108_148e.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
RF inductors - Leaded 0.68uH 4500mA 360MHz Radial LS=5mm 20%
на замовлення 1934 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 680NH 4.6A 31 MOHM TH, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 31mOhm Max, Q @ Freq: 60 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 360MHz, Current - Saturation (Isat): 7.1A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm), Part Status: Active, Inductance: 680 nH, Current Rating (Amps): 4.6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B78148E1681M000 B78148E1681M000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b78108_148e.pdf Description: FIXED IND 680NH 4.6A 31 MOHM TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 31mOhm Max
Q @ Freq: 60 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 360MHz
Current - Saturation (Isat): 7.1A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 680 nH
Current Rating (Amps): 4.6 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 60 @ 7.96MHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 680 nH
Current Rating (Amps): 4.6 A