B78148E1683J000
B78148E1683J000 EPCOS - TDK Electronics
b78108_148e.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 68UH 780MA 900 MOHM TH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 900mOhm Max
Q @ Freq: 45 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant: 6.5MHz
Current - Saturation (Isat): 720mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm)
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 780 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 68UH 780MA 900 MOHM TH, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 900mOhm Max, Q @ Freq: 45 @ 796kHz, Frequency - Self Resonant: 6.5MHz, Current - Saturation (Isat): 720mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm), Inductance: 68 µH, Current Rating (Amps): 780 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B78148E1683J000 B78148E1683J000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b78108_148e.pdf Description: FIXED IND 68UH 780MA 900 MOHM TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 45 @ 796kHz
Material - Core: Ferrite
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 780 mA
товару немає в наявності
B78148E1683J000 B78148E1683J000 Виробник : EPCOS / TDK b78108_148e.pdf RF inductors - Leaded 68uH 780mA 6.5MHz Radial LS=5mm 5%