B78148E1683J009
B78148E1683J009 EPCOS - TDK Electronics
b78108_148e.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 68UH 780MA 105 MOHM TH
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.374" L (4.00mm x 9.50mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 900mOhm Max
Q @ Freq: 45 @ 100kHz
Frequency - Self Resonant: 6.5MHz
Current - Saturation (Isat): 720mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 780 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 68UH 780MA 105 MOHM TH, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.374" L (4.00mm x 9.50mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 900mOhm Max, Q @ Freq: 45 @ 100kHz, Frequency - Self Resonant: 6.5MHz, Current - Saturation (Isat): 720mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Inductance: 68 µH, Current Rating (Amps): 780 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B78148E1683J009 B78148E1683J009 Виробник : EPCOS / TDK b78108_148e.pdf RF inductors - Leaded 68uH 780mA 6.5MHz Radial LS=5mm 5%