B78148S1105J
B78148S1105J TDK ELECTRONICS
b78108_148s.pdf
Виробник: TDK ELECTRONICS
RF Choke Drum Core 1000uH 5% 100KHz 50Q-Factor Ferrite 0.13A 14Ohm DCR RDL T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції B78148S1105J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B78148S1105J B78148S1105J Виробник : TDK ELECTRONICS b78108_148s.pdf RF Choke Drum Core 1000uH 5% 100KHz 50Q-Factor Ferrite 0.13A 14Ohm DCR RDL T/R