B78148S1225J000
B78148S1225J000 EPCOS - TDK Electronics
b78108_148s.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 2.2MH 80MA 34.7 OHM TH
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 34.7Ohm Max
Q @ Freq: 40 @ 252kHz
Frequency - Self Resonant: 1.1MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 252 kHz
Part Status: Active
Inductance: 2.2 mH
Current Rating (Amps): 80 mA
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2MH 80MA 34.7 OHM TH, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 34.7Ohm Max, Q @ Freq: 40 @ 252kHz, Frequency - Self Resonant: 1.1MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 252 kHz, Part Status: Active, Inductance: 2.2 mH, Current Rating (Amps): 80 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B78148S1225J000 B78148S1225J000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b78108_148s.pdf Description: FIXED IND 2.2MH 80MA 34.7 OHM TH
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 40 @ 252kHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 2.2 mH
Current Rating (Amps): 80 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
B78148S1225J000 B78148S1225J000 Виробник : EPCOS / TDK b78108_148s.pdf RF inductors - Leaded HF-CHOKE BC 2200 UH 5%